KADINDA ORGAZM BOZUKLUĞU VAKA ANALİZİ

Tarih/Zaman
Etkinlik Tarihi - 15/06/2022
20:00 - 22:00

Kategori #== _CATEGORIES


Etkinliğin Amacı

Eğitimde “Kadında Orgazm Bozukluğu”nun sıklığı, nedenleri ve tedavi şekli vaka sunumu üzerinden anlatılacaktır. Katılımcıların bu konuda bilgi edinmeleri ve pratikteki karşılığını görmeleri amaçlanmaktadır.

Etkinliğin Tarihi

15 Haziran / 20:00 – 22:00

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

Ruh sağlığı alanı öğrenci ve mezunları etkinliğe katılabilir.

Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Taş Kimdir?

Klinik Psikolog, Cinsel Terapist, Psikoloji Lisan, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini Belçika’da “Universite Catholique de Louvain’de yapmıştır. Cinsel Kimlik, cinsel ve cinsel terapi alanlarında uzmanlaşmıştır. Seksofonksiyonel teori ve tedavi tekniklerini Türkçe’ye uyarlamıştır. Üniversitede cinsellik, cinsel işlev bozuklukları ve tedavi yöntemleri dersleri vermekte ve Seksofonksiyonel terapi sertifika programları düzenlenmektedir. Halen Seksofonksiyonel Cinsel terapi Ensititüsü Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Op. Dr. Mustafa Çağlar Kimdir?

Üroloji Uzmanı, Cinsel Terapist, Tıp eğitimini 9 Eylül Üniversitesi’nde, Üroloji uzmnalık eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nde yapmıştır. Seksofonksiyonel Cinsel terapi eğitimi almış, klinik çalışmalarınd auygulamış ve seksofonksiyonel kuramın Türkçe’ye uyarlanma sürecine klinik uygulma alanı sunarak katkıda bulunmuştur. Seksofonksiyonel Cinsel Terapi Eğitici Sertifikası sahibi olup, Seksofonksiyonel Cinsel Terapi Eğitimi vermektedir. Halen Senksofonksiyonel Cinsel terapi Enstitüsü Genel Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Eğitime Katılmak için Tıklayın ve Formu Doldurun.

Paylaş